Hakkımızda

2017 yılında temel liseye dönüşerek faaliyetlerimizi iki yıl bu alanda sürdürdük. Öğrencilerimize akademik eğitimin yanı sıra sosyal alanda da kendilerini geliştirebilme şansı vermek adına 2017 yılında yeni projemizi hayata geçirdik. Bünyemize ortaokulu da katıp Başaran Ortaokulu ve Başaran Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretim faaliyetlerine devam ettik. Ortaokul ve lise kısmında 2 yıl içerisinde ciddi akademik başarılar sağladık, 2 yıl üst üste il birincilerini çıkardık. 2019 yılında başlamış olduğumuz Anaokulu ve İlkokul binamız ile birlikte tek yerleşke içerisinde ayrı binalarda, tüm gruplarda eğitim veren Kırıkkale’nin en büyük okulu olduk.

Başaran Okullarında hedeflerimiz;

Öğrencilerimizin bizimle geçirdiği eğitim hayatında; akademik başarılarının yanı sıra, kendini ifade edebilen, içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluklarını bilen bireyler haline gelmelerini sağlamaktır.
Bu hedefe ulaşabilmek için onlara ‘’zaman boş durmak zamanı ‘’ olmadığını; siz velilerimize, öğretmenlerimize ve güzel ülkemize karşı sorumluluklarını sık sık anlatıyoruz.
Milli ve manevi konularda hassas, değerler eğitimine tabi tutulmuş bireyler yetiştirmek temel amaçlarımızdandır. Bu milli ve manevi değerlerler birlikte verilen yabancı dil eğitimleri ile de uluslar arası alanda yabancılık çekmeyecek bir ‘dünya insanı’ profili oluşturmayı amaçlıyoruz.
Başaran Okulları olarak her biri alanında uzman eğitimcilerimiz ve personelimizle çok güçlü bir kurumsal yapıyı hayata geçirdik. Bizlere güvenerek bu yapıda bizimle birlikte yürüyen öğrencilerimize hayatları boyunca başarı ve mutluluklar dileriz.